HUKUK DANIŞMANLIĞI VE AVUKATLIK BÜROSU

Adalet Mah. 1593/1 Sok. No:67 B Blok Kat:1 D:1
35530 Bayraklı-Karşıyaka/İZMİR

(0232) 461.44.00
ofis@tuncerkurt.av.tr

Pazt. - Cumt. 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Kurt & Kurt Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Kurt & Kurt Danışmanlık Ve Avukatlık Bürosu 1996 yılından bu yana Avukat H. Tuncer KURT yönetiminde, ulusal ve uluslararası şirketlere, kuruluşlara ve kişilere uzmanlık alanlarında avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Uluslararası hukuk hizmetlerimiz, yurt dışındaki saygın hukuk büroları ile işbirliği yapmak suretiyle sunulmaktadır. Bu çerçevede dünyanın birçok ülkesindeki hukuk büroları ile ortak işler yürütmekteyiz.

Ayrıca; uzmanlık alanlarımız kapsamında, yazılı veya sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, taraf olunan sözleşmelerin incelenmesi veya hazırlanması gibi hizmetleri Sürekli Hukuk Danışmanlığı adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara sunmaktayız.

Ofisimiz, iş ve çözüm ortakları olan üniversite öğretim üyeleri ve tecrübeli avukatlarıyla başta Sürekli Hukuk Danışmanlığı hizmeti vermekle beraber yan tarafta belirtilen alanlarda dava sorumluluğu üstlenmekte ve avukatlık yapmaktadır.

Bu anlamda ofisimiz, akademik disiplin içinde, yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmayı ilke edinen butik bir Hukuk bürosudur.

Kurt & Kurt Danışmanlık Ve Avukatlık Bürosu İngilizce ve Almanca dillerinde sürekli hukuk hizmeti verebilen; Avukat H. Tuncer KURT, Avukat Tülin KURT, Avukat Zeynep YURDAŞAN, Avukat Burcu ERKEK ve tüm proje partnerleri eşliğinde yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye' de yapmış oldukları yatırımlarda kurumsal açıdan da danışmanlık hizmeti vererek hukuki ilişkiler kurulurken ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları, hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle çözümlemekte, koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir.

Bu aşamada, ticari hayatın hassas dengelerini yakından takip eden Kurt & Kurt Hukuk Bürosu, globalleşen dünyanın gereklerine uygun analitik, pratik, hızlı ve en avantajlı hukuki çözümleri sunmaktadır. Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri müvekkile aktarılmakta; yapılacak girişimler ve izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile pratiğe geçirilmektedir.

Dava ile ilgili aşamalar ve ortaya çıkan gelişmeler müvekkile sözlü ve yazılı olarak sunulmaktadır Kurt & Kurt Hukuk Bürosu kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunabilmek ve bu hizmeti müvekkillerine ulaştırabilmek amacıyla ulusal ve uluslararası platformda, diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla da işbirliği içinde çalışmaktadır.

Müvekkillerine kusursuz hizmet verebilmek ve her türlü hukuki sıkıntıların ihtiyaç anında giderilebilmesi için Avukatlarımızın Cep telefonları 7 gün 24 saat açıktır.

Kurt & Kurt Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu

VEKALETNAME BİLGİLERİ - ŞAHIS VEKALETNAME BİLGİLERİ - ŞİRKET VEKALETNAME BİLGİLERİ - BOŞANMA

Branşında Deneyimli Avukatlarımıza 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz...

Avukatlarımız