HUKUK DANIŞMANLIĞI VE AVUKATLIK BÜROSU

Adalet Mah. 1593/1 Sok. No:67 B Blok Kat:1 D:1
35530 Bayraklı-Karşıyaka/İZMİR

(0232) 461.44.00
ofis@tuncerkurt.av.tr

Pazt. - Cumt. 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Anlaşmazlıkların Çözümü

Anlaşmazlıkların Çözümü

Kurt&Kurt Hukuk Danışmanlığı ve Avukatlık Bürosu

Kurt & Kurt Danışmanlık Ve Avukatlık Bürosu İngilizce ve Almanca dillerinde sürekli hukuk hizmeti verebilen; Avukat H. Tuncer KURT, Avukat Tülin KURT, Avukat Zeynep YURDAŞAN, Avukat Özgül ÖZTÜRK ve tüm proje partnerleri eşliğinde yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye' de yapmış oldukları yatırımlarda kurumsal açıdan da danışmanlık hizmeti vererek hukuki ilişkiler kurulurken ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları, hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle çözümlemekte, koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir.

Kurt&Kurt Hukuk

1996 yılından günümüze İzmir’de faaliyet gösteren Kurt & Kurt Hukuk Bürosu, branşında uzman avukatları ile ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin gayrimenkul, miras ve aile hukukuna ilişkin sorunlarının yanı sıra bankacılık, finans, ticaret hukuku, sigorta hukuku, yabancı yatırımlar, sözleşmeler hukuku konularında da danışmanlıktan, dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedürde hukuki destek sağlamaktadır.

Kurt & Kurt Hukuk Bürosu, yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye' de yapmış oldukları yatırımlarda kurumsal açıdan da danışmanlık hizmeti vererek hukuki ilişkiler kurulurken ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları, hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle çözümlemekte, koruyucu hukuk mekanizmasını işletmektedir. Bu aşamada, ticari hayatın hassas dengelerini yakından takip eden Kurt & Kurt Hukuk Bürosu, globalleşen dünyanın gereklerine uygun analitik, pratik, hızlı ve en avantajlı hukuki çözümleri sunmaktadır.

Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri müvekkile aktarılmakta; yapılacak girişimler ve izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile pratiğe geçirilmektedir. Dava ile ilgili aşamalar ve ortaya çıkan gelişmeler müvekkile sözlü ve yazılı olarak sunulmaktadır Kurt & Kurt Hukuk Bürosu kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunabilmek ve bu hizmeti müvekkillerine ulaştırabilmek amacıyla ulusal ve uluslararası platformda, diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla da işbirliği içinde çalışmaktadır.

Anlaşmazlık Çözümlerinde Profesyonel Yaklaşım...

Bize Ulaşın